понедельник, 29 июля 2013 г.
воскресенье, 28 июля 2013 г.
Аватар з голосовим супроводом
Чи пробували ви створювати аватар? Чи знаєте ви, що він може звертатись до читачів вашого блогу чи сайту англійською чи французькою мовою? Це дуже цікаво. Voki. com пропонує вам таку послугу. Ви можете вибрати стать, вік аватара, його одяг, волосся, тембр голоса. Вам знадобиться ввести текст англійською мовою, і він заговорить.
Але мені потрібен український голосовий супровід. Що робити в такому разі? Все простіше, ніж ви думали. UkrVox - дуже проста програма, яка створює український голосовий супровід. ЇЇ можна закачати безкоштовно. За допомогою цієї програми можна озвучити українські, російські та англійські тексти. За основу комп'ютерної української вимови взято голос відомого диктора українського радіо Ігоря Мурашка. Запис у форматі WAV можна вставити у презентації Speech або в програмку створення аватара Voki.com.
http://biblprog.org.ua/ru/ukrvox/#ixzz2aLFKqgSY
среда, 17 июля 2013 г.
Навчальне відео -презентація з голосовим супроводом
Сервіс http://slidespeech.com/ дозволяє створювати цікаві презентації із звуковим супроводом. Щоправда, сервіс розпізнає тільки англійську, французьку мови і буде цікавий для вчителів іноземних мов, проте ідея дуже цікава.
Завантаживши презентацію, маєте натиснути на кнопку ПУБЛІКУВАТИ. Перейшовши на іншу сторінку, мкаєте назвати вашу презентацію і вибрати категорію, до якої вона належить. А також дати можливість іншим редагувати ваше відео.
Так виглядатиме сторінка із вашими слайдами.
Тепер можна розпочинати створювати ваше відео. Для цього на панелі праворуч натиснути на вкладку редагувати.
Під слайдом на сторінці, яка відкрилася можна розміщувати ваші коментарі, вибрати, яким голосом (чоловічим чи жіночим), якою мовою буде читатися ваш текст.
А також збільшити чи скоротити паузи та силу голосу.
Після проробленої роботи треба оновити презентацію, а потім натиснути на вкладку ПЕРЕГЛЯНУТИ (ліворуч).
Натиснувши на вкладку ЧАСТКА (праворуч), можна отримати посилання на ваш фільм-презентацію, код для вставки на сай чи блог, можна конвертувати у відео AVI, можна надіслати другові.
http://slidespeech.com/s/pf9PrlC7en/
Або використовувати QR-код
вторник, 9 июля 2013 г.
Стіна, на якій працюють гуртом http://padlet.com/
Сервіс http://padlet.com/ -це платформа для спільної роботи. Реєстрація на сайті дуже проста. Можна зайти, не реєструючись. Достатньо мати аккаунт Google. Сервіс англомовний, проте ним легко користуватись, якщо в Google маєте перекладач.
Після того, як ви увійшли на сайт, вам запропонують створити стіну. Створити її можна буде й натиснувши плюс на верхній панелі, що розташована праворуч.
Стіна може бути білою або кольоровою чи з малюнком. Для цього ви маєте натиснути на панелі праворуч на відповідну функцію.
Написавши тему, треба додати опис стіни, а потім шляхом перетягування малюнків, схем
заповнювати стіну.
Двічі натиснувши на стіну, можна вводити текст, а також відео, аудіо, презентації. Працювати гуртом завжди цікавіше. Можна ввести електронні адреси тих, хто буде працювати над проектом, і запрошені можуть активно міняти стіну.
Результатом роботи можна поділитися з іншими, а можна зробити приватним. Таким результатом ділюся з вами. http://padlet.com/wall/6pegmr9nva
воскресенье, 7 июля 2013 г.
Як створити завдання для самоперевірки
Цікавим сервісом для створення завдань для самоперевірки в дистанційному курсі є https://www.brainscape.com
Реєстрація дуже проста. Можна зайти, використовуючи сервіс Facebook.
Після реєстрації вам запропонують назвати предмет (створити) і картку (де будуть розміщені ваші запитання й відповіді).
Після введення інформації ви можете редагувати її, а також імпортувати завдання.
Учитель може переглядати статистику відвідувань учнями та їхні результати.
Коли ви починаєте виконувати завдання уроку, вам пропонують запитання. Якщо ви не знаєте відповіді, натиснувши на картку, ви маєте підказку. А також можливість самооцінки.
Оцінювання здійснюється в межах від 1 до 5.
А також ви можете поділитися даним уроком з іншими користувачами.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)